Remko DZH 50 nagrzewnica powietrza olejowa bez odprowadzania spalin

Remko DZH 50 nagrzewnica powietrza olejowa bez odprowadzania spalin

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin REMKO DZH 50 to przenośne urządzenie przydatne w budownictwie, rzemieślnictwie oraz rolnictwie. Idealnie sprawdzi się przy ochronie zwierząt hodowlanych w zimie, jak również przy osuszaniu ziarna. 

Więcej szczegółów

Nagrzewnice powietrza:

INFORMACJE - Nagrzewnica olejowa powietrza Remko DZH 50 bezwymiennikowa

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin REMKO DZH 50 to przenośne urządzenie przydatne w budownictwie, rzemieślnictwie oraz rolnictwie. Idealnie sprawdzi się przy ochronie zwierząt hodowlanych w zimie, jak również przy osuszaniu ziarna. Aby osuszyć metr sześcienny ziarna potrzeba od 200 do 400 metrów sześciennych powietrza na godzinę. Wielkość potrzebnej nagrzewnicy zależy od mocy wyjściowej dmuchawy suszącej jak również od rodzaju procesu suszenia. W momencie podgrzania powietrza o 1 stopień Celsjusza zmniejsza się względna wilgotność o 5%, pozwala to na większą absorpcję wody przez osuszone powietrze.
MODEL REMKO DZH 50 idealnie nadaje się również do odladzania lub podgrzewania materiałów budowlanych, pojazdów, sprzętu, rur wodnych itp.
Nagrzewnica olejowa REMKO DZH 50 o wymiarach 1090/500/740 mm i wadze 43 kg umożliwia efektywne i szybkie ogrzewanie zamkniętych, ale dobrze wentylowanych pomieszczeń, jest przy tym praktyczna, poręczna, bezproblemowa, łatwa w użyciu, 100% wydajna i w pełni zautomatyzowana.
REMKO DZH 50 posiada wbudowany w system wysokiego ciśnienia palnik olejowy na olej opałowy EL lub Diesel, którego maksymalne zużycie wynosi 4,46 kg/h, komorę spalania, która została wykonana ze stali nierdzewnej, oraz wbudowany zbiornik oleju lub przyłącze do zbiornika oleju. Pojemność zbiornika w modelu REMKO DZH 50 wynosi 62,00 l.
Maksymalne znamionowe obciążenie cieplne, jak również znamionowa wydajność grzewcza wynosi 45,00 kW, a przepływ powietrza 1400 m3/h.
Źródło zasilania nagrzewnicy olejowej bez odprowadzania spalin to 230/1~/50 V/HZ.


PARAMETRY TECHNICZNE - Nagrzewnica olejowa powietrza Remko DZH 50 bezwymiennikowa

      Model      Remko DZH 50
      Jednostka     
Maksymalne znamionowe obciążenie cieplne 45 KW
Znamionowa wydajność grzewcza  45 KW
 Rodzaj paliwa  olej opałowy EL lub diesla  
 Maksymalne zużycie paliwa 4,46 kg/h 
Przepływ powietrza  1400 m3/h 
Zasilanie  230/1~/50  V/Hz 
Pojemność zbiornika 62 L
Długość 1090 mm 
Szerokość  500  mm 
Wysokość 740 mm
Waga 43 Kg
Gwarancja 24 miesiące