Remko DZH 30 nagrzewnica powietrza olejowa bez odprowadzania spalin

Remko DZH 30 nagrzewnica powietrza olejowa bez odprowadzania spalin

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin REMKO DZH 30 to przenośne urządzenie przydatne w budownictwie, rzemieślnictwie oraz rolnictwie. Idealnie sprawdzi się przy ochronie zwierząt hodowlanych w zimie, jak również przy osuszaniu ziarna.

Więcej szczegółów

Nagrzewnice powietrza:

INFORMACJE - Nagrzewnica olejowa powietrza Remko DZH 30 bezwymiennikowa

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin REMKO DZH 30 to przenośne urządzenie przydatne w budownictwie, rzemieślnictwie oraz rolnictwie. Idealnie sprawdzi się przy ochronie zwierząt hodowlanych w zimie, jak również przy osuszaniu ziarna. Aby osuszyć metr sześcienny ziarna potrzeba od 200 do 400 metrów sześciennych powietrza na godzinę. Wielkość potrzebnej nagrzewnicy zależy od mocy wyjściowej dmuchawy suszącej jak również od rodzaju procesu suszenia. W momencie podgrzania powietrza o 1 stopień Celsjusza zmniejsza się względna wilgotność o 5%, pozwala to na większą absorpcję wody przez osuszone powietrze.
MODEL REMKO DZH 30 idealnie nadaje się również do odladzania lub podgrzewania materiałów budowlanych, pojazdów, sprzętu, rur wodnych itp.
Nagrzewnica olejowa REMKO DZH 30 o wymiarach 1050/500/615 mm i wadze 37 kg umożliwia efektywne i szybkie ogrzewanie zamkniętych, ale dobrze wentylowanych pomieszczeń, jest przy tym praktyczna, poręczna, bezproblemowa, łatwa w użyciu, 100% wydajna i w pełni zautomatyzowana.
REMKO DZH 30 posiada wbudowany w system wysokiego ciśnienia palnik olejowy na olej opałowy EL lub Diesel, którego maksymalne zużycie wynosi 2,98 kg/h, komorę spalania, która została wykonana ze stali nierdzewnej, oraz wbudowany zbiornik oleju lub przyłącze do zbiornika oleju. Pojemność zbiornika w modelu REMKO DZH 30 wynosi 40,00 l.
Maksymalne znamionowe obciążenie cieplne, jak również znamionowa wydajność grzewcza wynosi 30,00 kW, a przepływ powietrza 450 m3/h.
Źródło zasilania nagrzewnicy olejowej bez odprowadzania spalin to 230/1~/50 V/

 


PARAMETRY TECHNICZNE - Nagrzewnica olejowa powietrza Remko DZH 30 bezwymiennikowa

      Model      Remko DZH 30
      Jednostka     
Maksymalne znamionowe obciążenie cieplne 30 KW
Znamionowa wydajność grzewcza  30 KW
 Rodzaj paliwa  olej opałowy EL lub diesla  
 Maksymalne zużycie paliwa 2,98 kg/h 
Przepływ powietrza  450 m3/h 
Zasilanie  230/1~/50  V/Hz 
Pojemność zbiornika 40 L
Długość 1050 mm 
Szerokość  500  mm 
Wysokość 615 mm
Waga 37 Kg
Gwarancja 24 miesiące