Remko DZH 20 nagrzewnica powietrza olejowa bez odprowadzania spalin

Remko DZH 20 nagrzewnica powietrza olejowa bez odprowadzania spalin

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin REMKO DZH 20 to przenośne urządzenie przydatne w budownictwie, rzemieślnictwie oraz rolnictwie. Idealnie sprawdzi się przy ochronie zwierząt hodowlanych w zimie, jak również przy osuszaniu ziarna.

Więcej szczegółów

Nagrzewnice powietrza:

INFORMACJE - Nagrzewnica olejowa powietrza Remko DZH 20 bezwymiennikowa

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin REMKO DZH 20 to przenośne urządzenie przydatne w budownictwie, rzemieślnictwie oraz rolnictwie. Idealnie sprawdzi się przy ochronie zwierząt hodowlanych w zimie, jak również przy osuszaniu ziarna. Aby osuszyć metr sześcienny ziarna potrzeba od 200 do 400 metrów sześciennych powietrza na godzinę. Wielkość potrzebnej nagrzewnicy zależy od mocy wyjściowej dmuchawy suszącej jak również od rodzaju procesu suszenia. W momencie podgrzania powietrza o 1 stopień Celsjusza zmniejsza się względna wilgotność o 5%, pozwala to na większą absorpcję wody przez osuszone powietrze.
MODEL REMKO DZH 20 idealnie nadaje się również do odladzania lub podgrzewania materiałów budowlanych, pojazdów, sprzętu, rur wodnych itp.
Nagrzewnica olejowa REMKO DZH 20 o wymiarach 800/300/520 mm i wadze 21 kg umożliwia efektywne i szybkie ogrzewanie zamkniętych, ale dobrze wentylowanych pomieszczeń, jest przy tym praktyczna, poręczna, bezproblemowa, łatwa w użyciu, 100% wydajna i w pełni zautomatyzowana.
REMKO DZH 20 posiada wbudowany w system wysokiego ciśnienia palnik olejowy na olej opałowy EL lub Diesel, którego maksymalne zużycie wynosi 1,79 kg/h, komorę spalania, która została wykonana ze stali nierdzewnej, oraz wbudowany zbiornik oleju lub przyłącze do zbiornika oleju. Pojemność zbiornika w modelu REMKO DZH 20 wynosi 17,00 l.
Maksymalne znamionowe obciążenie cieplne, jak również znamionowa wydajność grzewcza wynosi 18,00 kW, a przepływ powietrza 350 m3/h.
Źródło zasilania nagrzewnicy olejowej bez odprowadzania spalin to 230/1~/50 V/HZ.

 


PARAMETRY TECHNICZNE - Nagrzewnica olejowa powietrza Remko DZH 20 bezwymiennikowa

      Model      Remko DZH 20
      Jednostka     
Maksymalne znamionowe obciążenie cieplne 18 KW
Znamionowa wydajność grzewcza  18 KW
 Rodzaj paliwa  olej opałowy EL lub diesla  
 Maksymalne zużycie paliwa 1,79 kg/h 
Przepływ powietrza   350 m3/h 
Zasilanie  230/1~/50  V/Hz 
Pojemność zbiornika 17 L
Długość  800 mm 
Szerokość  300  mm 
Wysokość 520 mm
Waga  21 Kg
Gwarancja 24 miesiące